1. خانه
  2. بازیافت یونولیت
  3. بازیافت سرد ضایعات یونولیت

بازیافت سرد ضایعات یونولیت

در پروسه بازیافت سرد ضایعات یونولیت، یونولیت های برگشتی از مراکز جمع آوری و یا کارخانجات استفاده کننده یونولیت بسته بندی و محل هایی که از یونولیت به عنوان حمل…

در پروسه بازیافت سرد ضایعات یونولیت، یونولیت های برگشتی از مراکز جمع آوری و یا کارخانجات استفاده کننده یونولیت بسته بندی و محل هایی که از یونولیت به عنوان حمل کننده استفاده میکننده در محل شرکت صبا فوم خرد شده و به تکه های کوچکتر تبدیل میشوند.

در مرحله بعد این قطعات به داخل دستگاه پودر ساز ریخته شده و بر اثر برخورد با تیغه های برنده این دستگاه خرد شده و به اندازه دانه های اولیه این مواد تبدیل میشوند. این مواد سپس از سرند های مخصوصی که برای جداسازی و دانه بندی مواد طراحی شده اند عبور داده میشوند و دانه های ریز و درشت جدا میگردند تا در محصولات جدید قابل استفاده باشند.
پس از جداسازی دانه ها، به وسیله فیلترهای مخصوص خاک حاصل از این تبدیل در کیسه های مخصوص جمع آوری میگردند که این خاک دیگر در پروسه سرد قابل استفاده نیست و در پروسه گرم تبدیل به محصول دیگر میگردد.از این مواد بازیافت شده در محصولات ساختمانی و با درصد مشخصی استفاده میشود و به عنوان کمکی در تولید محصولات استفاده میشود تا بر کیفیت محصولات تاثیر منفی نداشته باشد.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست