آغاز

صبا فوم در سال 1348 بنا نهاده شد.همراه با رشد صنایع به یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات پلاستوفوم در کشور تبدیل شد.

صبا فوم با داشتن کادری مجرب و استفاده از بهترین مواد اولیه EPS بهترین کیفیت محصولات بسته بندی را ارائه می نماید.

از سال 1393 صبا فوم تحت عنوان شرکت صنایع بسته بندی ایده سازان صبا مهر(سهامی خاص) با هدف تکمیل سبد محصولات بسته بندی مختلف به ثبت رسید. این شرکت با سرمایه گذاری در زمینه محصولات بسته بندی پلاستوفومی و با داشتن کادری مجرب و استفاده از بهترین مواد اولیه EPS بهترین کیفیت محصولات بسته بندی را ارائه می نماید.

یونولیت بسته بندی

 

افزایش ظرفیت

با استقبال بی نظیر مشتریان صبافوم از خدمات ارایه شده توسط این شرکت در سال 95 با سرمایه گذاری انجام گرفته ظرفیت تولید قطعات بسته بندی پلاستوفوم و یونولیت به دوبرابر افزایش یافت.ایده سازان صبا مهر به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بسته بندی یونولیت در کشور شناخته شده.با سرمایه گذاری انجام گرفته تاسیسات و فضاهای تولیدی به همان نسبت گسترش پیدا کرد.

افزایش ظرفیت تولید در صبافوم با توسعه زیرساخت ها و کلیه سرمایه گذاری های  مورد نیاز ان صورت گرفته است.

محصولات نوآورانه

در ادامه مسیر پیشرفت و حرکت رو به جلوی شرکت ایده سازان صبا مهر در سال 95 تولید کندوهای مدرن فومی را با تکنولوژی بومی آغاز نمود.گامی موثر در پیشرفت و حفظ محیط زیست برداشت.

نگاه رو به جلو و نوآورانه همیشه سرلوحه مدیران صبافوم بوده است

در سال 96 خط تولید قطعات EPP پلی پروپیلن انبساطی با تکنولوژی روز دنیا در شرکت صبافوم شروع به نصب شد و در سال 98 به بهره برداری رسید. بیشترین استفاده این محصول در صنایع خودروسازی و خودروهای روز دنیا میباشد.همگام با بزرگان این صنعت در دنیا صبافوم مشغول به تولید محصولات EPP میباشد.

پالت جک و ابزار خودرو EPP (پلی پروپیلن)

مشتری مداری

امروز پس از گذشت بیش از 4 دهه تجربه، نام صبافوم در صنعت معادل کیفیت و تحویل به موقع محصولات میباشد.

صبافوم قائل به همکاری متقابل و رابطه دو سر برنده در روابط کاری میباشد.با نوآوری و سیاست بهبود مستمر در پی ارائه خدمات بر اساس نیاز مشتری میباشد.

صبافوم طیف گسترده ای از محصولات EPS را تولید مینماید که این محصولات باعث همکاری با طیف وسیعی از مخاطبان از صنعت ساختمان تا صنایع خودرو شده است.
تجربه همکاری به صنایع مختلف باعث شده است تا حساسیتها و انتظارات مشتریان سریعتر شناسایی شده و به بهترین نحو برآورده شود.

بهبود مستمر

صبافوم با سرلوحه قراردادن خط مشی بهبود مستمر و همکاری با شرکتهای مطرح دنیا در زمینه به روزرسانی ماشین آلات و تکنولوژی تولید به دنبال ایجاد خطوط تولید با ظرفیت بالا. و بالا بردن راندمان تولید و کاهش هزینه های تولید و در نهایت افزایش رضایت مندی مشتریان میباشد.

پس از گذشت سالیان امروز صبافوم در نتیجه سیاست کلان بهبود مستمر،. مشخصات برجسته ای را به جهت همراهی با تولیدکنندگان با اهمیت و عالی رتبه کشور دارا میباشد.

  • بزرگترین تولید کننده محصولات پلاستوفوم در شرق تهران
  • کیفیت بالا و کنترل کیفیت مستمر
  • تحویل به موقع کالا
  • بسته بندی استاندارد
  •  مشتری مداری و بهبود مستمر
  • تنها تولید کننده EPP در تهران
با پلاستوفوم زمین را حفظ کنیم

حفظ محیط زیست

صبافوم با داشتن برنامه بازیافت محصولات پلی استایرن انبساطی و همچنین جایگزینی محصولات چوبی با پلاستوفوم سعی در ایفای رسالت خود در حفظ زمین به عنوان محیط زیست بدون جایگزین مان دارد.

با استفاده و بازیافت پلاستوفوم به حفظ زمین کمک کنیم.

صبا فوم با شعار ” با استفاده و بازیافت پلاستوفوم به حفظ زمین کمک کنیم. ” سعی در کاهش قطع درختان و حفظ جنگلها دارد .

فهرست