تکنولوژی انحصاری ساخت قالب EPP صبافوم

قالب EPP چیست؟

قالب پلی پروپیلن، یک قالب صنعتی است که برای تولید قطعات پلی پروپیلن انبساطی استفاده می‌شود. این قالب‌ها از جنس آلومینیوم ساخته می‌شوند.

از طریق تزریق دانه های پلی پروپیلن به درون آن، قطعات فومی با شکل و اندازه مورد نظر را تولید می کند. این قالب ها برای ساخت قطعات فومی با خواص مکانیکی، حرارتی و شیمیایی مناسب مورد استفاده قرار می گیرند.

1

سال سابقه ساخت قالب

متریال مورد استفاده قالب EPP چیست؟

برای ساخت قالب های پلی پروپیلن از آلومینیوم است. آلومینیوم برای قالب هایی که نیاز به سبکی و سرعت بالا دارند مناسب است. آلیاژ متریال مورد استفاده برای ساخت این قالب ها دارای استحکام بالا و مقاومت بالا در مقابل خوردگی در محیط های مرطوب و خورنده میباشد.

.

1000

قالب ساخته شده

هزینه ساخت قالب EPP چقدر است؟

هزینه ساخت قالب های پلی پروپیلن بستگی به چندین عامل دارد. از جمله اندازه و شکل قطعه، تعداد حفره های قالب، نوع و کیفیت متریال قالب، پیچیدگی طراحی قالب، نوع و تعداد عملیات ماشین کاری قالب، مدت زمان ساخت قالب.

هر چه پیچیدگی قطعات بیشتر در پی آن زمان طراحی و ماشینکاری بیشتر و هزینه های مربوطه بیشتر خواهد شد.ارتفاع زیاد قطعات باعث افزایش قیمت قالب به صورت تصاعدی خواهد شد.

.

750

شریک تجاری

قالب یونولیت

مراحل ساخت قالب EPP چیست؟

  • طراحی قالب: در این مرحله، شکل و ابعاد قطعه، تعداد حفره های قالب، نوع و مقدار متریال قالب، نحوه تزریق و خنک کردن مواد مذاب، نحوه باز و بسته شدن قالب و نحوه خروج قطعه از قالب مشخص می شود.
  • تامین مواد اولیه مورد نیاز قالب:در این مرحله آلیاژ مناسب جهت ساخت قالب و تجهیزات مورد نیاز ، گان پرکن پران های مورد نیاز ، ونت های خروج هوا و یا تجهیزات خاص در صورت نیاز با سفارش گذاری خارج از کشور تامین خواهد شد.
  • ساخت قالب: در این مرحله، قالب با استفاده از ماشین های فرز، تراش، سوراخ کاری و فینیشینگ ، تولید می شود. قالب باید با دقت بالا و بدون هیچ گونه ناهمواری و ترک ساخته شود.
  • آزمایش قالب: در این مرحله، قالب با استفاده از دستگاه تزریق فوم آزمایش می شود. در این آزمایش، میزان تزریق، فشار، دما، زمان و سرعت تزریق، زمان و دمای خنک کردن و زمان و نحوه خروج قطعه از قالب تنظیم و بهینه سازی می شود. همچنین کیفیت قطعات تولید شده بررسی می شود.
1

نفر پرسنل توانمند قالبسازی

کیفیت ساخت قالب‌های صبافوم

کیفیت ساخت قالب های پلی پروپیلن بر اساس چند معیار قابل ارزیابی است. از جمله عمر قالب، دقت ابعادی قالب، صافی و یکنواختی سطح قالب، مقاومت قالب در برابر سایش و خوردگی، تطابق قالب با دستگاه تزریق فوم و کیفیت قطعات تولید شده توسط قالب.

یونولیت بسته بندی اتو
800

ست قالب در حال تولید

نحوه سفارش قالب EPP

جهت سفارش قالب پلی پروپیلن انبساطی EPP محصول خود کافیست محصول و یا طرح پلاستوفوم بسته بندی مورد نظر خود را به همراه اندازه های خارجی محصول و یا طرح پلاستوفوم بسته بندی و تعداد مورد نیاز محصول در ماه یا در سال را یا کارشناسان صبافوم در میان بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت اطلاعات محاسبات مربوط به زمان و هزینه ساخت قالب را با شما در میان خواهند گذاشت و پس از آن بررسی دقیق شرایط ساخت قالب یونولیت آغاز خواهد شد و قرارداد قطعی ساخت قالب منعقد میگردد.

ایده های بسته بندی در اسرع وقت ایجاد میگرددند و به تایید سفارش دهنده خواهند رسید و پس از آن در صورت درخواست مدل فومی جهت اطمینان از جامع بودن طرحها ساخته میشود و بر روی محصول مورد آزمایش قرار میگیرد.

برای اطمینان خاطر 100% از انجام صحیح بسته بندی نمونه اولیه ساخته میشود و برروی محصول آزمایش میگردد.

پس از اطمینان از جامع بودن طراحی پروسه ساخت و تحویل نمونه اولیه از قالب آغاز خواهد شد. زمان مورد نیاز جهت ساخت قالب معمولا 30-45 روز میباشد ولی صبافوم در صورت نیاز قادر به ساخت قالب ظرف 72 ساعت میباشد.

فهرست