1. خانه
  2. آخرین محصولات
  3. یونولیت بسته بندی سینک گرانیتی
یونولیت سینک گرانیتی

یونولیت بسته بندی سینک گرانیتی

سینک گرانیتی با استفاده از یونولیت جدید صبافوم با مقاومت بیشتر و طراحی زیباتر محافظت کامل در برابر ضربه و آسیب دیدگی سینک گرانیتی آشپزخانه را فراهم میکند. سینک گرانیتی…

سینک گرانیتی با استفاده از یونولیت جدید صبافوم با مقاومت بیشتر و طراحی زیباتر محافظت کامل در برابر ضربه و آسیب دیدگی سینک گرانیتی آشپزخانه را فراهم میکند. سینک گرانیتی به دلیل وزن بالا و شکننده بودن نیاز به محافظت بیشتری در حمل و نقل و جابجایی خواهد داشت فوم بسته بندی سینک گرانیتی صبافوم با حفاظت از لبه های سینک مانع از ضربه خوردن و آسیب به لبه ها شده و همچنین یونولیت بسته بندی سینک گرانیتی با معلق نمودن محصول به وسیله درگیرکردن تمام لبه های سینک داخل فوم باعث جلوگیری از خم شدن و دفرمه شدن سینک و همچنین جلوگیری از ضربه به لگنهای سینک در کارتن خواهد شد.

 

یونولیت سینک گرانیتی

مراقب لبه های ضربه پذیرباشید!

محصولی مانند سینک گرانیتی به موجب داشتن لبه های ظریف و حساس نیاز به مراقبت بیشتر در حمل و انبارش دارد و با کوچک ترین ضربه باعث وارد آمدن خسارت و اسقاط محصول خواهد شد. یونولیت بسته بندی سینک گرانیتی با پوشش دادن سراسری حاشیه و لبه های سینک گرانیتی باعث حفاظت کامل آن خواهد شد. طول و عرض فوم بسته بندی سینک گرانیتی متناسب با ابعاد سینک میباشد و سینک را به طور کامل در بر میگیرد بنابراین با استفاده از یونولیت بسته بندی سینک گرانیتی نگران ضربه خوردن لبه های سینک نباشید.

کد:0885

انبارش سینک گرانیتی به دلیل نامتقارن بودن آن کاری ناممکن مینماید.با استفاده از بسته بندی پلاستوفوم ( یونولیت ) سینک طراحی شده توسط صبافوم به دلیل تحمل وزن توسط قطعات دوسر سینک این مشکل کاملا مرتفع شده است.انبارش نیز به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

برای کالای خود شخصیت قائل شوید!

بسته بندی کالای شما باعث ایجاد شخصیت برای کالای شما خواهد شد. اگر بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید که کالای شما را از هر گزندی حفظ نماید.محصول شما در نظر خریدار نیز ارزشمندتر خواهد بود و حاضر به پرداخت.مبلغ بیشتری بابت خرید محصول شما نسبت به محصولات مشابه میباشد.
طبق مطالعات انجام گرفته توسط موسسه تحقیقات صنعتی آمریکا به ازای هر ۱ دلار هزینه.بیشتر برای بسته بندی فروش به میزان ۵ درصد در موارد مشابه افزایش یافته است.

یونولیت سینک گرانیتی

جهت مشاوره و ثبت سفارش با کارشناسان ما در تماس باشید.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست