1. خانه
  2. پلاستوفوم بسته بندی سفارشی
  3. فوم بسته بندی شیرآلات بهداشتی صادراتی
فوم شیرآلات بهداشتی صادراتی

فوم بسته بندی شیرآلات بهداشتی صادراتی

حمل و نقل مطمئن و بدون آسیب کالا با بسته بندی فوم صبافوم تضمین شده خواهد بود فوم بسته بندی شیرآلات بهداشتی صادراتی حاضر با هدف حداکثری محافظت شیرآلات دربرابر ضربه…
حمل و نقل مطمئن و بدون آسیب کالا با بسته بندی فوم صبافوم تضمین شده خواهد بود

فوم بسته بندی شیرآلات بهداشتی صادراتی حاضر با هدف حداکثری محافظت شیرآلات دربرابر ضربه و برخورد قطعات به یکدیگر .در هنگام سقوط و یا جابجای طراحی گردیده است. این فوم یونولیت بسته بندی به صورت حفره های بسیار جذب برای هرقطعه به طور جداگانه تعبیه شده است. با توجه به قرار گرفتن قطعات در بالا ترین سطح بسته بندی درب کارتن از خارج شدن قطعات جلوگیری خواهد کرد.

فوم شیرآلات بهداشتی صادراتی
فوم شیرآلات بهداشتی صادراتی
با توجه به محافظت اصلی توسط فوم در این بسته بندی کارتن در نظر گرفته شده برای بسته بندی این کالا قبل از طراحی فوم یونولیت بسته بندی ، به نازلترین قیمت کاهش پیدا کرده است.
سهولت در بسته بندی و مونتاژ بسته بندی جزو اولویتهای ساخت فوم یونولیت بسته بندی توسط صبافوم میباشد.

فوم شیرآلات بهداشتی صادراتی

برای کالای خود شخصیت قائل شوید!

بسته بندی کالای شما باعث ایجاد شخصیت برای کالای شما خواهد شد. اگر بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید که کالای شما را از هر گزندی حفظ نماید محصول شما در نظر خریدار نیز ارزشمندتر خواهد بود.مشتری نیز حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری بابت خرید محصول شما نسبت به محصولات مشابه میباشد.
طبق مطالعات انجام گرفته توسط موسسه تحقیقات صنعتی آمریکا به ازای هر ۱ دلار هزینه بیشتر برای بسته بندی.فروش کالای لوازم خانگی به میزان ۵ درصد در موارد مشابه افزایش یافته است.

شاید از نظر شما بسته بندی هزینه اضافی باشد اما از نظر مشتری شما متر ارزش گذاری کالای شماست.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست