1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. فوم بسته بندی غذاساز چهار کاره
فوم بسته بندی غذاساز چهار کاره

فوم بسته بندی غذاساز چهار کاره

تولید کننده یونولیت بسته بندی غذاساز چهار کاره اولین هدف از طراحی بسته بندی با یونولیت حفظ و سلامت کالای مورد نظر میباشد.فوم بسته بندی طراحی شده به صورت سه…

تولید کننده یونولیت بسته بندی غذاساز چهار کاره

اولین هدف از طراحی بسته بندی با یونولیت حفظ و سلامت کالای مورد نظر میباشد.فوم بسته بندی طراحی شده به صورت سه تکه طرح گردیده است. از ضربات ناشی از حمل و نقل کاملا محافظت  میکند. پس از حفاظت کامل از محصول هدف دوم از یونولیت بسته بندی این نوع محصولات طرح اقتصادی  بسته بندی است.به گونه ای طراحی میگردد که هر قطعه به راحتی تولید شده و مواد  پلاستوفوم کمتری استفاده شود. پلاستوفوم بسته بندی غذاساز چهار کاره بدون جایگزین برای بسته بندی لوازم خانگی است. تولید و طراحی این بسته بندی با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی ، حداکثر کارایی انجام گرفته است.

سهولت در بسته بندی و مونتاژ بسته بندی جزو اولویتهای ساخت  یونولیت بسته بندی توسط صبافوم میباشد.

فوم بسته بندی غذاساز چهار کاره
فوم بسته بندی غذاساز چهار کاره

انبارش آسان و حمل و نقل کم هزینه

با استفاده از بسته بندی پلاستوفوم غذاساز چهار کاره  به دلیل تحمل وزن توسط قطعات بسته بندی آمار برگشتی از خط و برگشتی در زمان حمل و نقل به لطف استفاده از یونولیت بسته بندی به شدت کاهش پیدا کرده است.  این مشکل کاملا مرتفع شده است و انبارش تعداد بیشتری را در ارتفاع امکان پذیر ساخته است.

صبافوم تولید کننده یونولیت بسته بندی لوازم خانگی نظیر غذاساز چهار کاره که در عکس نمایش داده شده است. به جهت سبک بودن یونولیت بهترین بسته بندی جهت محافظت از لوازم خانگی در بسته بندی  میباشد که باعث میشود محصول محافظت شده با فوم بسته بندی صبافوم  به سلامت به مقصد  ساخته برسد.

فوم بسته بندی غذاساز چهار کاره
فوم بسته بندی غذاساز چهار کاره

بسته بندی کالای شما باعث ایجاد شخصیت برای کالای شما خواهد شد. اگر بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید که کالای شما را از هر گزندی حفظ نماید محصول شما در نظر خریدار نیز ارزشمندتر خواهد بود. به همین دلیل مشتری حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری بابت خرید  محصول شما نسبت به محصولات مشابه میباشد.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست