1. خانه
  2. پلاستوفوم بسته بندی سفارشی
  3. فوم بسته‌بندی چرخ گوشت – لوازم خانگی
پلاستوفوم بسته بندی چرخ گوشت

فوم بسته‌بندی چرخ گوشت – لوازم خانگی

فوم بسته‌بندی چرخ گوشت اولین هدف از طراحی بسته بندی با یونولیت حفظ و سلامت کالای مورد نظر میباشد.فوم بسته‌بندی چرخ گوشت طراحی شده به صورت دو تکه بالا و…

فوم بسته‌بندی چرخ گوشت

اولین هدف از طراحی بسته بندی با یونولیت حفظ و سلامت کالای مورد نظر میباشد.فوم بسته‌بندی چرخ گوشت طراحی شده به صورت دو تکه بالا و پایین طرح گردیده است. از ضربات ناشی از حمل و نقل کاملا محافظت  میکند. پس از حفاظت کامل از محصول هدف دوم از یونولیت بسته بندی این نوع محصولات طرح اقتصادی  بسته بندی است.به گونه ای طراحی میگردد که هر قطعه به راحتی تولید شده و مواد  پلاستوفوم کمتری استفاده شود. پلاستوفوم بسته بندی بدون جایگزین برای بسته بندی لوازم خانگی است. تولید و طراحی این بسته بندی با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی ، حداکثر کارایی انجام گرفته است. سهولت در بسته بندی و مونتاژ بسته بندی جزو اولویتهای ساخت  یونولیت بسته بندی توسط صبافوم میباشد.

پلاستوفوم بسته بندی چرخ گوشت
پلاستوفوم بسته بندی چرخ گوشت

انبارش آسان و حمل و نقل کم هزینه

با استفاده از بسته بندی پلاستوفوم  به دلیل تحمل وزن توسط قطعات بسته بندی آمار برگشتی از خط و برگشتی در زمان حمل و نقل به لطف استفاده از یونولیت بسته بندی به شدت کاهش پیدا کرده است.  این مشکل کاملا مرتفع شده است و انبارش تعداد بیشتری را در ارتفاع امکان پذیر  ساخته است.

پلاستوفوم بسته بندی
فوم بسته بندی
بسته بندی کالای شما باعث ایجاد شخصیت برای کالای شما خواهد شد. اگر بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید که کالای شما را از هر گزندی حفظ نماید محصول شما در نظر خریدار نیز ارزشمندتر خواهد بود .به همین دلیل مشتری حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری بابت خرید  محصول شما نسبت به محصولات مشابه میباشد.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست