1. خانه
  2. پلاستوفوم بسته بندی سفارشی
  3. فوم بسته بندی کلید آسانسور
فوم بسته بندی کلید آسانسور

فوم بسته بندی کلید آسانسور

فوم یونولیت بسته بندی پالت کلید جهت بسته بندی و حمل کلید آسانسور و به سفارش مشتری ساخته شده است. با توجه به قیمت بالای  محصول، فوم کلید آسانسور با در نظر…

فوم یونولیت بسته بندی پالت کلید جهت بسته بندی و حمل کلید آسانسور و به سفارش مشتری ساخته شده است.

با توجه به قیمت بالای  محصول، فوم کلید آسانسور با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی ، حداکثر محافظت از کالا را تامین کرده است.سهولت در بسته بندی و مونتاژ بسته بندی جزو اولویتهای ساخت یونولیت بسته بندی توسط صبافوم میباشد.

بسته بندی با استاندارد بین المللی با بسته بندی صبافوم تضمین شده خواهد بود

برای کالای خود شخصیت قایل شوید!

بسته بندی کالای شما باعث ایجاد شخصیت برای کالای شما خواهد شد. اگر بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید که کالای شما را از هر گزندی حفظ نماید محصول شما در نظر خریدار نیز ارزشمندتر خواهد بود.خریدار حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری بابت خرید محصول شما نسبت به محصولات مشابه میباشد.
طبق مطالعات انجام گرفته توسط موسسه تحقیقات صنعتی آمریکا به ازای هر ۱.دلار هزینه بیشتر برای بسته بندی فروش کالای لوازم خانگی به میزان ۵ درصد در موارد مشابه افزایش یافته است.

شاید از نظر شما بسته بندی هزینه اضافی باشد اما از نظر مشتری شما متر ارزش گذاری کالای شماست.

بدلیل اقتصادی بودن و محافظت کامل از محصول تبدیل به بسته بندی مورد علاقه تولیدکنندگان شده است.سهولت در بسته بندی و مونتاژ بسته بندی جزو اولویتهای ساخت فوم یونولیت بسته بندی توسط صبافوم میباشد.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست