1. خانه
  2. پلاستوفوم بسته بندی سفارشی
  3. فوم بسته بندی گوشه اسکای
پلاستوفوم گوشه بسته بندی اسپیکر

فوم بسته بندی گوشه اسکای

فوم بسته بندی گوشه اسکای با داشتن ظاهری زیبا و همچنین ضخامت و استحکام کافی قابلیت محافظت از محصولات با گوشه های تیز و همچنین ارتفاع زیاد را دارند. با استفاده…

فوم بسته بندی گوشه اسکای با داشتن ظاهری زیبا و همچنین ضخامت و استحکام کافی قابلیت محافظت از محصولات با گوشه های تیز و همچنین ارتفاع زیاد را دارند.

با استفاده از پلاستوفوم گوشه اسکای امنیت حمل و نقل تامین خواهد شد.
با توجه به اینکه قیمت تمام شده محصول از مهمترین دغدغه های تولیدکنندگان است طراحی پلاستو فوم بسته بندی گوشه اسکای به نحوی انجام گرفته که قیمت آن به مینیمم کاهش یابد. استفاده از پلاستوفوم بسته بندی باعث سهولت در بسته بندی و سرعت در خط مونتاژ و حذف ایستگاه کاری خواهدشد. سهولت در بسته بندی و مونتاژ بسته بندی جزو اولویتهای ساخت فوم یونولیت بسته بندی توسط صبافوم میباشد.
حمل و نقل مطمئن و بدون آسیب کالا با بسته بندی فوم صبافوم تضمین شده خواهد بود
پلاستوفوم گوشه بسته بندی اسپیکر
پلاستوفوم گوشه بسته بندی اسپیکر
برای کالای خود شخصیت قایل شوید!
بسته بندی کالای شما باعث ایجاد شخصیت برای کالای شما خواهد شد. اگر بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید که کالای شما را از هر گزندی حفظ نماید محصول شما در نظر خریدار نیز ارزشمندتر خواهد بود و حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری بابت خرید محصول شما نسبت به محصولات مشابه میباشد.
طبق مطالعات انجام گرفته توسط موسسه تحقیقات صنعتی آمریکا به ازای هر 1 .دلار هزینه بیشتر برای بسته بندی فروش کالای لوازم خانگی به میزان 5 درصد در موارد مشابه افزایش یافته است.
شاید از نظر شما بسته بندی هزینه اضافی باشد اما از نظر مشتری شما متر ارزش گذاری کالای شماست

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست