1. خانه
  2. پلاستوفوم بسته بندی قالبی سفارشی
  3. فوم پالت ابزار خودرو هیوندای EPP

فوم پالت ابزار خودرو هیوندای EPP

بسته بندی با استاندارد بین المللی با بسته بندی صبافوم تضمین شده خواهد بود فوم پالت ابزار خودرو EPP (پلی پروپیلن انبساطی) به سفارش خودرو سازان داخلی و جهت اتوموبیلهای…

بسته بندی با استاندارد بین المللی با بسته بندی صبافوم تضمین شده خواهد بود

فوم پالت ابزار خودرو EPP (پلی پروپیلن انبساطی) به سفارش خودرو سازان داخلی و جهت اتوموبیلهای وارداتی مونتاژ داخل سفارش داده شده است. خواص منحصر به فرد EPP باعث شده .با توجه به قیمت بالای آن هیچ جایگزینی برای کاربردهای خاص آن نمیتوان متصور بود. مقاومت به سایش ، ضریب خمیدگی بالا و عدم دفرمگی و ضربه پذیری از مشخصات بارز EPP است.که در مقایسه با مواد مشابه مانند یونولیت فوم پلاستوفوم ابر و انواع مختلف فومهای صنعتی باعث شده در قطعات خودرویی کاربرد وسیعی پیدا کند.

صبافوم به عنوان تنها تولید کننده فوم EPP در کشور در صنایع مختلف مشغول به همکاری با شرکتهای معتبر خودروسازی میباشد. پلی پروپیلن انبساطی به عنوان متریال جدید با خواص بینظیر خود در طراحی قطعات مختلف قابل استفاده میباشد.

فوم پالت ابزار خودرو هیوندای

با استاندارد بین المللی صبافوم تضمین شده خواهد بود.

EPP می تواند در چگالی های متفاوتی، از ۱۵ تا ۲۰۰ گرم بر لیتر، ساخته شود. که چگالی توسط قالب ریزی به ۱۸ تا ۲۶۰ گرم بر لیتر ارتقاء می یابد. مهره های جداگانه توسط فرایند قالب ریزی قفسه بخار۲ به هم جوش خورده و محصول نهایی را شکل می دهند. محصول نهایی قطعه ای مستحکم و کم وزن است.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست