1. خانه
  2. پلاستوفوم بسته بندی سفارشی
  3. فوم پالت شیرآلات بهداشتی
یونولیت پالت شیرآلات

فوم پالت شیرآلات بهداشتی

بسته بندی با استاندارد بین المللی با بسته بندی صبافوم تضمین شده خواهد بود با توجه به قیمت بالای آبکاری شیرآلات، فوم  پالت شیرآلات بهداشتی با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی…
بسته بندی با استاندارد بین المللی با بسته بندی صبافوم تضمین شده خواهد بود

با توجه به قیمت بالای آبکاری شیرآلات، فوم  پالت شیرآلات بهداشتی با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی ، حداکثر محافظت از کالا را تامین کرده است. سهولت در بسته بندی و مونتاژ بسته بندی جزو اولویتهای ساخت یونولیت بسته بندی توسط صبافوم میباشد.

فوم یونولیت پالت شیرآلات جهت جابجایی قطعات شیرآلات آبکاری شده بین ایستگاههای کاری خط مونتاژ شیرآلات بهداشتی مورد استفاده قرار میگیرد. به جهت آسیب دیدن آبکاری و حساسیت آن در حمل نقل پلاستوفوم یا یونولیت برای حمل آن بسیار مناسب میباشد.

یونولیت پالت شیرآلات
یونولیت پالت شیرآلات

قیمت مناسب و اقتصادی

با توجه به تولید انبوه این محصول و تیراژ بسیار بالا قیمت تولید یونولیت بسته بندی بسیار مناسب و ارزان خواهد بود و در رقابت با انواع دیگر بسته بندی نظیر کارتن و پلاستیک هم محافظت بیشتری دارد.هم قیمت مناسب تری خواهد داشت. با توجه به قیمت تولید یونولیت بسته بندی بسیار مناسب و ارزان است. حذف خسارات ناشی از حمل صرفه اقتصادی خوبی نصیب استفاده کننده از این یونولیت بسته بندی پالت خواهد شد.

بسته بندی کالای شما باعث ایجاد شخصیت برای کالای شما خواهد شد. اگر بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید که کالای شما را از هر گزندی حفظ نماید.محصول شما در نظر خریدار نیز ارزشمندتر خواهد بود.حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری بابت خرید محصول شما نسبت به محصولات مشابه میباشد.
طبق مطالعات انجام گرفته توسط موسسه تحقیقات صنعتی آمریکا به ازای هر 1 دلار هزینه بیشتر برای بسته بندی فروش کالای لوازم خانگی به میزان 5 درصد در موارد مشابه افزایش یافته است.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست