1. خانه
  2. پلاستوفوم بسته بندی قالبی سفارشی
  3. فوم داخلی کولر
فوم داخلی کولر

فوم داخلی کولر

تولید دقیق و حساب شده با استفاده از پلاستوفوم ( یونولیت ) به عنوان کانال عبور هوای سرد کولر به طور کامل از هدر رفت برودت ایجاد شده جلوگیری به عمل…

تولید دقیق و حساب شده

با استفاده از پلاستوفوم ( یونولیت ) به عنوان کانال عبور هوای سرد کولر به طور کامل از هدر رفت برودت ایجاد شده جلوگیری به عمل آمده و هزینه ساخت را برای کولر کاهش میدهد.

چرا یونولیت؟

استفاده از یونولیت کانال کولر در تولید انواع کولر به دلیل مقاومت بالا در برابر فشار ،سبک بودن، عایق بودن و جابه جایی آسان تبدیل به گزینه اول شده. مقاومت بالای یونولیت (پلاستوفوم) در برابر فشار باعث میشود در هنگام فرو ریختن و ضربه کمترین صدمه به محصول وارد شده و به خوبی از کالای شما محافظت شود. وزن پایین یونولیت باعث میشود تا محصول شما با حداقل وزن تولید شود. عایق بودن یونولیت (پلاستوفوم) دلیل دیگری جهت استفاده از آن میباشد.این خصیصه کالای شما را در برابر سرما و گرما حفاظت میکند. آرایش مولکولی یونولیت باعث میشود در مجاورت با مواد دیگر واکنشی نشان ندهد.این خصوصیت باعث استفاده گسترده در تولید کولر ، یخچال و فریزر شده است. قیمت فوم کانال کولر در مقایسه با رقبای خود بسیار پایین‌تر میباشد و هزینه کمتری برای تولید کولر شما به همراه خواهد داشت.

فوم داخلی کولر
فوم داخلی کولر

یونولیت دوستدار محیط زیست:

امروزه حفاظت از محیط زیست از اهمیت ویژه ای برخوردار است.استفاده از مواد غیر قابل بازیافت باعث به خطر افتادن شرایط زیستی در سیاره ما خواهد شد. یونولیت بسته بندی قابلیت بازیافت و استفاده مجدد داشته.از این بابت کمک شایانی به حفاظت از محیط زیست میکند.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست