1. خانه
  2. پلاستوفوم بسته بندی قالبی سفارشی
  3. فوم کانال یخچال
فوم کانال یخچال

فوم کانال یخچال

تولید دقیق و حساب شده فوم ( یونولیت ) کانال یخچال  قطعه بسیار دقیق و حساسی است. این قطعه در صبافوم با قالبهای دقیق و با نظارت ۱۰۰% قطعات انجام میگیرد. چرا…

تولید دقیق و حساب شده

فوم ( یونولیت ) کانال یخچال  قطعه بسیار دقیق و حساسی است. این قطعه در صبافوم با قالبهای دقیق و با نظارت ۱۰۰% قطعات انجام میگیرد.

چرا یونولیت؟

استفاده از یونولیت جهت بسته بندی انواع یخچال و فریزر به دلیل مقاومت بالا در برابر فشار ،سبک بودن، عایق بودن و جابه جایی آسان تبدیل به گزینه اول شده. مقاومت بالای یونولیت بسته بندی در برابر فشار باعث میشود در هنگام فرو ریختن و ضربه کمترین صدمه به محصول وارد شده و به خوبی از کالای شما محافظت شود. وزن پایین یونولیت بسته بندی باعث میشود تا محصول شما با حداقل وزن آماده ارسال شود. عایق بودن یونولیت بسته بندی دلیل دیگری جهت استفاده از آن میباشد.این خصیصه کالای شما را در برابر سرما و گرما حفاظت میکند. آرایش مولکولی یونولیت باعث میشود در مجاورت با مواد دیگر واکنشی نشان ندهد.این خصوصیت باعث استفاده گسترده در انواع بسته بندی شده است. قیمت فوم در مقایسه با رقبای خود بسیار پایینتر میباشد و هزینه کمتری برای بسته بندی کالای شما به همراه خواهد داشت.

فوم کانال یخچال
فوم کانال یخچال

یونولیت دوستدار محیط زیست:

امروزه حفاظت از محیط زیست از اهمیت ویژه ای برخوردار است.استفاده از مواد غیر قابل بازیافت باعث به خطر افتادن شرایط زیستی در سیاره ما خواهد شد. یونولیت بسته بندی قابلیت بازیافت و استفاده مجدد داشته.از این بابت کمک شایانی به حفاظت از محیط زیست میکند.

با استفاده از  پلاستو فوم  ( یونولیت ) به عنوان کانال عبور هوای سرد یخچال به طور کامل از هدر رفت برودت ایجاد شده جلوگیری به عمل آمده و هزینه ساخت را برای یخچال کاهش میدهد.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست