1. خانه
  2. پلاستوفوم بسته بندی قالبی سفارشی
  3. فوم یونولیت بسته بندی نبشی
یونولیت بسته بندی نبشی

فوم یونولیت بسته بندی نبشی

فوم یونولیت بسته بندی نبشی به طول های 50 و 81 سانتیمتر بهترین گزینه برای بسته بندی های سریع و بهترین بسته بندی جهت محافظت از کالاهای با تعداد کم…

فوم یونولیت بسته بندی نبشی به طول های 50 و 81 سانتیمتر بهترین گزینه برای بسته بندی های سریع و بهترین بسته بندی جهت محافظت از کالاهای با تعداد کم و شکل هندسی است.

با توجه به اینکه فوم بسته بندی یونولیت نبشی (نبشی یونولیتی) همیشه در انبار موجود است و نیازی به ساختن قالب تولید یونولیت نیست در کوتاهترین زمان در دسترس خواهد بود.به فاصله سه روز پس از سفارش قابل حمل خواهد بود. محصولاتی که در اشکال هندسی بسته بندی میشوند به راحتی قابل بسته بندی با فوم نبشی هستند. فوم بسته بندی نبشی برای این نوع محصولات قابل برش به طولهای دلخواه خواهد بود. به گونه ای طراحی شده که هر قطعه محافظت از لبه های کالا را به درستی انجام دهد. تولید و طراحی این بسته بندی با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی ، حداکثر کارایی انجام گرفته است. سهولت در بسته بندی و مونتاژ بسته بندی جزو اولویتهای ساخت  یونولیت بسته بندی توسط صبافوم میباشد.

یونولیت بسته بندی نبشی
یونولیت بسته بندی نبشی

کد: 0248(طول 50)

کد: 0249(طول 81)

فوم بسته بندی نبشی محافظ همیشه آماده ارسال میباشد.در ۹۹ درصد موارد به راحتی و بدون برنامه ریزی قبلی قابل تهیه است. پرکاربرد بودن پلاستوفوم بسته بندی نبشی محافظ باعث شده است که انبارش این کالا در دستور کار قرارگیرد.

فوم بسته بندی نبشی
پلاستوفوم بسته بندی
بسته بندی کالای شما باعث ایجاد شخصیت برای کالای شما خواهد شد. اگر بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید که کالای شما را از هر گزندی حفظ نماید محصول شما در نظر خریدار نیز ارزشمندتر خواهد بود.درنتیجه حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری بابت خرید محصول شما نسبت به محصولات مشابه میباشد.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست