1. خانه
  2. پلاستوفوم شیرآلات بهداشتی
  3. پالت شیرآلات بهداشتی EPP
پالت شیرآلات بهداشتی EPP

پالت شیرآلات بهداشتی EPP

پالت شیرآلات بهداشتیٍ EPP (پلی پروپیلن انبساطی) به سفارش کارخانجات تولید شیرآلات داخلی و جهت حمل و جابجایی شیرآلات در ایستگاههای کاری در کارخانه شیرآلات تولید شده است. خواص منحصر…

پالت شیرآلات بهداشتیٍ EPP (پلی پروپیلن انبساطی) به سفارش کارخانجات تولید شیرآلات داخلی و جهت حمل و جابجایی شیرآلات در ایستگاههای کاری در کارخانه شیرآلات تولید شده است. خواص منحصر به فرد EPP باعث شده با توجه به قیمت بالای آن هیچ جایگزینی برای کاربردهای خاص آن نمیتوان متصور بود. مقاومت به سایش ، ضریب خمیدگی بالا و عدم دفرمگی و ضربه پذیری از مشخصات بارز EPP است که باعث شده در قطعات خودرویی کاربرد وسیعی پیدا کند.

پالت شیرآلات بهداشتی EPP ، به دلیل مزایای بسیار EPP در کنترل انرژی، وزن کم، عملکرد بهینه،طول عمر بالا و قابلیت بازیافت. از آن در صنایع خودرو سازی به میزان بسیار زیاد استفاده می شود.مصارف آن شامل صندلی ها، سپر، سیستم جاسازی. پنل درب، ستون ها. تنظیم کننده های ارتفاع کف، طبقه پشتی، تکیه گاه سر، کیت های لوازم، سایبان سرنشینان جلو و هزاران قطعه پرکننده می شود.بسته بندی های چندبار مصرف صنعتی، که پوشال نام دارند، معمولا از EPP تهیه می شوند.چرا که طول عمر بالایی داشته و می توانند در حین حمل و نقل انرژی جذب کنند. مصرف EPP برای وسایل منزل،اسباب بازی ها ، مثل مدل های هواپیما و دیگر محصولات مصرفی رو به افزایش است. چرا که به عنوان یک ماده ساختاری تنوع کاربردی زیاد.وزن کم و دیگر ویژگی های کاربردی زیادی دارد.
بسته بندی با استاندارد بین المللی با بسته بندی صبافوم تضمین شده خواهد بود.

پالت شیرآلات بهداشتی EPP
پالت شیرآلات بهداشتی EPP
مشخصه بارز پالت شیرآلات بهداشتی EPP قابلیت استفاده چندین باره و عمر بالای آن میباشد.

صبافوم به عنوان تنها تولید کننده فوم EPP در کشور در صنایع مختلف مشغول به همکاری با شرکتهای معتبر میباشد. پلی پروپیلن انبساطی به عنوان متریال جدید با خواص بینظیر خود در طراحی قطعات مختلف قابل استفاده میباشد.

طبق مطالعات انجام گرفته توسط موسسه تحقیقات صنعتی آمریکا به ازای هر ۱ دلار هزینه بیشتر برای بسته بندی.فروش کالای لوازم خانگی به میزان ۵ درصد در موارد مشابه افزایش یافته است.

پالت شیرآلات بهداشتی EPP
پالت شیرآلات بهداشتی EPP
شاید از نظر شما بسته بندی هزینه اضافی باشد اما از نظر مشتری شما متر ارزش گذاری کالای شماست.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست