1. خانه
  2. پلاستوفوم بسته بندی قالبی سفارشی
  3. پالت 300 عددی حمل نمونه آزمایشگاهی
پالت یونولیت حمل لوله آزمایشگاهی

پالت 300 عددی حمل نمونه آزمایشگاهی

پالت 300 عددی حمل نمونه آزمایشگاهی فوم پالت 300 عددی حمل نمونه آزمایشگاهی به جهت سازماندهی و چیدمان منظم بهترین بسته بندی برای نمونه آزمایشگاهی میباشد.که به سفارش مشتری ساخته…
پالت 300 عددی حمل نمونه آزمایشگاهی

فوم پالت 300 عددی حمل نمونه آزمایشگاهی به جهت سازماندهی و چیدمان منظم بهترین بسته بندی برای نمونه آزمایشگاهی میباشد.که به سفارش مشتری ساخته شده است پالت حمل نمونه آزمایشگاهی به گونه ای طراحی میگردد که هر قطعه در فضایی جداگانه قرار گیرد.بدون ضربه زدن به یکدیگر و به صورت مجزا در کنار هم بسته بندی شوند.

پلاستوفوم بسته بندی بدون جایگزین برای بسته بندی چنین نمونه های آزمایشگاهی است.تولید و طراحی این بسته بندی با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی ، حداکثر کارایی انجام گرفته است. سهولت در حمل و محافظت کامل جزو اولویتهای ساخت یونولیت بسته بندی توسط صبافوم میباشد.

یونولیت حمل لوله آزمایشگاهی

بسته بندی با استاندارد بین المللی با بسته بندی صبافوم تضمین شده خواهد بود.

بسته بندی کالای شما باعث ایجاد شخصیت برای کالای شما خواهد شد. اگر بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید که کالای شما را از هر گزندی حفظ نماید. محصول شما در نظر خریدار نیز ارزشمندتر خواهد بود.درنتیجه حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری بابت خرید محصول شما نسبت به محصولات مشابه میباشد.

طبق مطالعات انجام گرفته توسط موسسه تحقیقات صنعتی آمریکا به ازای هر ۱ دلار هزینه بیشتر برای بسته بندی فروش کالای لوازم خانگی به میزان ۵ درصد در موارد مشابه افزایش یافته است.
شاید از نظر شما بسته بندی هزینه اضافی باشد اما از نظر مشتری شما متر ارزش گذاری کالای شماست.

یونولیت حمل لوله آزمایشگاهی

قیمت این یونولیت بسته بندی به نسبت انتخابهای دیگر جهت بسته بندی با توجه به کیفیت و حفاظت کامل.از محصول بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه خواهد بود. با توجه به اینکه با استفاده از این بسته بندی نیاز به استفاده از کارتن کمتر خواهد شد، کمک به حفظ طبیعت نیز انجام میگیرد.

شما میتوانید از طریق اپلیکیشن های پیام رسان یا تماس با شماره 09196308169 با ما در تماس باشید. همکاران ما بهترین بسته بندی برای محصول شما پیشنهاد دهند.

  1. قابلیت تولید در ابعاد سفارشی
  2. محافظ
  3. پلاستوفوم

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست