1. خانه
  2. لوازم و قطعات تولید پلاستوفوم
  3. پرشر سوئیچ تابلویی ۰-۲.۵ بار
پرشر سوئیچ تابلویی ۰ تا ۲.۵ بار

پرشر سوئیچ تابلویی ۰-۲.۵ بار

پرشر سوئیچ تابلویی حاضر با قطر بدنه ۱۰ سانتیمتر دارای ۲ سوئیچ قطع و وصل در کمینه و بیشینه میباشد. دارای ۲ ولوم که دارای لاک میباشند و براحتی قابل…

پرشر سوئیچ تابلویی حاضر با قطر بدنه ۱۰ سانتیمتر دارای ۲ سوئیچ قطع و وصل در کمینه و بیشینه میباشد. دارای ۲ ولوم که دارای لاک میباشند و براحتی قابل تنظیم میباشد.

پرشر سوئیچ یا سوئیچ فشار صبافوم ابزاری هستند جهت کنترل فشار در نقطه اتصال.بدین صورت که شما در مسیر سیال در نقطه ای که نیاز است فشار در یک محدوده کنترل شود، ابزار را نصب کرده سپس پس از تنظیم پرشر سوئیچ در فشار مورد نظر دستگاه اقدام به کنترل محدوده فشار مینماید.

اولین نگاه برای استفاده از یک پرشر سوئیچ فشار بر روی سیستم بحث ایمنی میباشد.این سوئیچ ها خطر انفجار یا خطر آسیب رسیدن به سیستم را کاهش میدهند.
توانایی کنترل اتوماتیک سیستم و عدم نیاز به اپراتور انسانی از دیگر فواید این محصول است.

این پرشر سوئیچ ها 0 تا 10 ، 0 تا 20 و 0 تا 4 بار با خروجی های 0 تا 10 و 4 تا 20 میلی آمپر موجود هستند.

معمولا پرشر سوئيچ ها يك ديافراگم پر از هوا دارند،وقتي فشارهوا داخل ديافراگم تغيير مي كند (توسط تماس سيال يا گاز و….با ديافراگم) صفحه ديافراگم تغيير شكل مي دهد و باعث حركت در فنر كاليبره شده متصل به آن می شود. كاليبره شدن فنر به معني تنظيم قبلي فنر در اندازه مورد نياز يعني همان رنج سوئيچ مي باشد. فنر با اعمال فشار به عقب رانده شده و با برداشتن فشار به جاي خود باز مي گردد.اين حركت به كنتاكت الكتريكي پرشر سوئيچ منتقل شده و باعث عملكرد پرشر سوئيچ مي شود. فنر در رنجهاي مختلفي براي فشارهاي كم يا زياد تنظيم مي شود، بسته به رنج انتخابي اين فنر فشرده يا باز مي شود.بسته به نوع سيالی كه با ديافراگم تماس پيدا مي كند ديافراگم انواع مختلف دارد مثل پلاستیکی فلزي، فيبري و….

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست