1. خانه
  2. آخرین محصولات
  3. پلاستوفوم بسته بندی شیرآلات
پلاستوفوم بسته بندی شیرآلات

پلاستوفوم بسته بندی شیرآلات

پلاستوفوم بسته بندی شیرآلات استاندارد تقریبا تمام کارخانجات معتبر تولید شیرآلات بهداشتی از پلاستوفوم (یونولیت) بعنوان بسته بندی استاندارد استفاده میکنند. علاوه بر حفظ سلامت محصول و جلوگیری از ضربه…

پلاستوفوم بسته بندی شیرآلات استاندارد

تقریبا تمام کارخانجات معتبر تولید شیرآلات بهداشتی از پلاستوفوم (یونولیت) بعنوان بسته بندی استاندارد استفاده میکنند. علاوه بر حفظ سلامت محصول و جلوگیری از ضربه و خط و خش در حمل و نقل بسته بندی پلاستوفوم به کم کردن هزینه کارتن نیز کمک میکند.

خواست مشتری نقشه راه شماست

استفاده از پلاستوفوم بسته بندی تقریبا از سال ۸۰ با شروع رشد صنعت لوازم بهداشتی در کشور مرسوم گردید.پس از آن تولیدکنندگان معتبر محصولات بهداشتی به دلیل فشار مشتریان و همچنین مزایای پلاستوفوم بسته بندی بیش از پیش خود را ملزم به استفاده از یونولیت جهت بسته بندی با کیفیت خود میدانستند. تا جایی که امروز بسته بندی با پلاستوفوم مساوی با کیفیت است.

هر ست لوازم بهداشتی نیازمند ۴ قطعه فوم بسته بندی میباشد.شامل شیر ظرفشویی، شیرروشویی، شیر حمام، شیرتوالت است. از این ۴ قطعه فوم توالت و حمام مشترک میباشد.


برای کالای خود شخصیت قایل شوید!
بسته بندی کالای شما باعث ایجاد شخصیت برای کالای شما خواهد شد. اگر بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید که کالای شما را از هر گزندی حفظ نماید محصول شما در نظر خریدار نیز ارزشمندتر خواهد بود.حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری بابت خرید محصول شما نسبت به محصولات مشابه میباشد.

طبق مطالعات انجام گرفته توسط موسسه تحقیقات صنعتی آمریکا به ازای هر ۱.دلار هزینه بیشتر برای بسته بندی فروش کالای لوازم خانگی به میزان ۵ درصد در موارد مشابه افزایش یافته است.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست