پلاستوفوم یخدان/ترموس

محافظت کامل از محصول

یونولیت یخدان یا کولباکس یا ترموس از تولیدات شرکت صبافوم و از جنس پلاستوفوم ساخته شده است.  پلاستوفوم یخدان طراحی شده در صبافوم با حفظ کارایی حداقل هزینه را برای مشتری خواهد داشت. دانسیته و فشردگی یونولیت یخدان صبافوم به گونه ای طراحی شده است که حداقل برای ۱۲ ساعت حفظ یخ داخل یخدان را داشته باشد (بستگی میزان یخ و مواد غذایی داخل یخدان خواهد داشت). یونولیت به کاررفته در یخدان صبافوم با داشتن ضریب انتقال حرارت بسیار پایین در حفظ تازگی و سلامت مواد داخل آن بسیار کارآمد است
با توجه به تحمل وزن محصول و شکل منظم هندسی  هزینه حمل و نقل بسیار کاهش خواهد یافت.

 

انبارش آسان

انبارش محصولات همواره یکی از مسایل مهم در طراحی بسته بندی میباشد که با استفاده از 


سایز و ابعادیخدان پلاستوفوم  به دلیل تحمل وزن توسط یونولیت یخدان این مشکل کاملا مرتفع شده است و انبارش تعداد بیشتری را در ارتفاع امکان پذیر ساخته است.

یخدان های پلاستوفومی صبافوم در سه سایز ۶۰ لیتری (۵۸.۵*۳۹*۳۹ سانتیمتر) و ۳۰ لیتری (۵۱*۳۱*۲۹ سانتیمتر) و ۱۵ لیتری (۴۰.۵*۲۴.۵*۲۰.۵ سانتیمتر) تولید میشوند که هر یک کاربرد و کارایی خاص خود را دارند.

برای کالای خود شخصیت قایل شوید!

بسته بندی کالای شما باعث ایجاد شخصیت برای کالای شما خواهد شد. اگر بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید که کالای شما را از هر گزندی حفظ نماید محصول شما در نظر خریدار نیز ارزشمندتر خواهد بود و حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری بابت خرید محصول شما نسبت به محصولات مشابه میباشد.
طبق مطالعات انجام گرفته توسط موسسه تحقیقات صنعتی آمریکا به ازای هر ۱ دلار هزینه بیشتر برای بسته بندی فروش کالای لوازم خانگی به میزان ۵ درصد در موارد مشابه افزایش یافته است.

شاید از نظر شما بسته بندی هزینه اضافی باشد اما از نظر مشتری شما ، متر ارزش گذاری کالای شماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست