1. خانه
  2. پلاستوفوم بسته بندی سفارشی
  3. پلاستوفوم / یونولیت بسته بندی دارویی
یونولیت بسته بندی دارویی2

پلاستوفوم / یونولیت بسته بندی دارویی

با توجه به اینکه ارسال داروها به اقصی نقاط کشور انجام میشود و در صورت گرم شدن بیش از حد محصولات دارویی دیگر قابل استفاده نخواهند بود.یونولیت بسته بندی دارویی…

با توجه به اینکه ارسال داروها به اقصی نقاط کشور انجام میشود و در صورت گرم شدن بیش از حد محصولات دارویی دیگر قابل استفاده نخواهند بود.یونولیت بسته بندی دارویی به گونه ای طراحی میگردد که هر قطعه در فضایی جداگانه قرار گیرد.

فوم یونولیت بسته بندی دارویی به جهت عایق بودن و حفظ دما بهترین بسته بندی برای داروهایی که نیاز به حفظ دما دارند میباشد.که به سفارش مشتری ساخته شده است.

یونولیت بسته بندی دارویی2
یونولیت بسته بندی دارویی2
بدون ضربه زدن به یکدیگر و به صورت مجزا در کنار هم بسته بندی شوند و همچنین فضایی برای قرارگیری یخ خشک تعبیه شده است. پلاستوفوم بسته بندی بدون جایگزین برای بسته بندی چنین داروهایی است.تولید و طراحی این بسته بندی با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی ، حداکثر کارایی انجام گرفته است. سهولت در بسته بندی و مونتاژ بسته بندی جزو اولویتهای ساخت یونولیت بسته بندی توسط صبافوم میباشد.

بسته بندی با استاندارد بین المللی با بسته بندی صبافوم تضمین شده خواهد بود.

یونولیت بسته بندی دارویی
یونولیت بسته بندی دارویی
بسته بندی کالای شما باعث ایجاد شخصیت برای کالای شما خواهد شد. اگر بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید که کالای شما را از هر گزندی حفظ نماید. محصول شما در نظر خریدار نیز ارزشمندتر خواهد بود.درنتیجه حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری بابت خرید محصول شما نسبت به محصولات مشابه میباشد.
طبق مطالعات انجام گرفته توسط موسسه تحقیقات صنعتی آمریکا به ازای هر ۱ دلار هزینه بیشتر برای بسته بندی فروش کالای لوازم خانگی به میزان ۵ درصد در موارد مشابه افزایش یافته است.
شاید از نظر شما بسته بندی هزینه اضافی باشد اما از نظر مشتری شما متر ارزش گذاری کالای شماست.
یونولیت بسته بندی دارویی2
یونولیت بسته بندی دارویی2
قیمت این یونولیت بسته بندی به نسبت انتخابهای دیگر جهت بسته بندی با توجه به کیفیت و حفاظت کامل.از محصول بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه خواهد بود. با توجه به اینکه با استفاده از این بسته بندی نیاز به استفاده از کارتن کمتر خواهد شد، کمک به حفظ طبیعت نیز انجام میگیرد.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست