1. خانه
  2. بسته بندی
  3. پلاستیک حبابدار
پلاستیک حباب دار

پلاستیک حبابدار

پلاستیک های حبابدار یا همان بابل رپ ها یکی از مهمترین متریال بسته بندی برای ایمن سازی اسباب و لوازم بزرگ مورد جابه جایی میباشند و میتواند تا ۸۰ درصد…
پلاستیک های حبابدار یا همان بابل رپ ها یکی از مهمترین متریال بسته بندی برای ایمن سازی اسباب و لوازم بزرگ مورد جابه جایی میباشند و میتواند تا ۸۰ درصد از بروز خسارات احتمالی در طول حمل و انتقال وسایل جلوگیری نماید . این نوع از ضربه گیرها میتواند در سایز بندی و متراژ مختلف تولید و اراِئه شود .
پلاستیک حباب دار
پلاستیک حباب دار

خواص

پلاستیک حبابدار(بابل رپ)  اولین بار در سال ۱۹۵۷ توسط  مهندس امریکایی آلفرد فیلدینگ اختراع گردید و برای عایق کاری دستگاههای تهویه مطبوع استفاده شد. به دلیل ویژگی های وزن سبک، استحکام، دوام، عایق حرارتی و جذب شوک وقیمت اقتصادی، به طور گسترده ای در بسته بندی محصولات با کارایی بالا استفاده می شود.

 

ابعاد سفارشی

پلاستیک حبابدار صبا امکان تولید در عرضهای مختلف از ۵۰ سانتیمتر تا ۲۰۰ سانتیمتر را دارد. عرضهای استاندارد ۵۰ ، ۱۰۰، ۱۵۰، ۲۰۰ به طور معمول موجود میباشد و عرضهای دیگر بنا به سفارش تولید می شود.

ضخامتهای قابل تولید ۱۰ میلیمتر، ۲۰ میلیمتر و ۳۰ میلیمتر میباشد. پلاستیک حبابدار صبا به صورت ۲ یا ۳ لایه تولید میشود.
 
پلاستیک حباب دار
پلاستیک حباب دار

امکان چسباندن (لمینیت) مواد مختلف

پلاستیک حباب دار صبا امکان ارائه با لمینیت مواد مختلف از جمله آلومینیوم. کاغذ، پلی اتیلن و …. را بنا به درخواست مشتری دارد.

 
خرید پلاستیک حبابدار پلاستیک حبابدار پلاستیک تق تقی حباب پلاستیک نایلون حبابدار پلاستیک بسته بندی  

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست