1. خانه
  2. پلاستوفوم بسته بندی اجاق گاز
  3. فوم گوشه اجاق رومیزی
یونولیت بسته بندی اجاق گاز

فوم گوشه اجاق رومیزی

یونولیت گوشه های عمومی صبا فوم، گوشه با بالهای ۲۰ سانتیمتر * ۲۰ سانتیمتر به ارتفاع ۱۲.۵ سانتیمتراین برای محافظت از گوشه های شیشه ای و لیه های تیز میباشد.

فوم گوشه اجاق رومیزی با بالهای 20 سانتیمتر * 20 سانتیمتر به ارتفاع 12.5 سانتیمترمی باشد. این گوشه با داشتن شیار ایده آل برای محافظت از گوشه های شیشه ای و لبه های تیز میباشد.این گوشه معمولا برای بسته بندی اجاق گاز صفحه ای استفاده میشود.

با استفاده از گوشه های عمومی صبا فوم بسته بندی ایده آل و اقتصادی همیشه در دسترس شماست

کد: 0101

بسته بندی اجاق های رومیزی پرکاربردترین مصرف این گوشه میباشد

گوشه های تیز شیشه اجاق با قرار گرفتن در شیار روی این فوم کاملا محافظت خواهد شد.

یونولیت بسته بندی اجاق گاز
یونولیت بسته بندی اجاق گاز

انبارش آسان و حمل و نقل کم هزینه

با استفاده از فوم گوشه اجاق رومیزی  به دلیل تحمل وزن توسط قطعات بسته بندی آمار برگشتی از خط و برگشتی در زمان حمل و نقل به لطف استفاده از یونولیت بسته بندی به شدت کاهش پیدا کرده است.  این مشکل کاملا مرتفع شده است و انبارش تعداد بیشتری را در ارتفاع امکان پذیر ساخته است.

بسته بندی کالای شما باعث ایجاد شخصیت برای کالای شما خواهد شد. اگر بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید که کالای شما را از هر گزندی حفظ نماید محصول شما در نظر خریدار نیز ارزشمندتر خواهد بود .به همین دلیل مشتری حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری بابت خرید محصول شما نسبت به محصولات مشابه میباشد.

با توجه به صادراتی بودن محصول فوم یونولیت بسته بندی اجاق گاز با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی ، حداکثر محافظت از کالا تامین کرده است. با توجه به محافظت اصلی توسط فوم در این بسته بندی کارتن در نظر گرفته شده برای بسته بندی این کالا قبل از طراحی فوم یونولیت بسته بندی ، به نازلترین قیمت کاهش پیدا کرده است.

حمل و نقل مطمئن و بدون آسیب کالا با بسته بندی فوم صبافوم تضمین شده خواهد بود.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست