1. خانه
  2. پلاستوفوم گوشه های عمومی
  3. گوشه سینک شیشه ای
گوشه سینک شیشه ای

گوشه سینک شیشه ای

یونولیت گوشه های عمومی صبا فوم نبشی با بالهای به طول ۱۲.۵ سانتیمتر * ۲۶.۵ سانتیمتر به ارتفاع ۲۶ سانتیمتراین محصول جهت حفاظت از لبه های بلند مناسب میباشد

یونولیت گوشه سینک شیشه ای

 
گوشه سینک شیشه ای صبا فوم، نبشی با بالهای به طول ۱۲.۵ سانتیمتر و عرض ۲۶.۵ سانتیمتر به ارتفاع ۲۶ سانتیمتر.این محصول جهت حفاظت از لبه های بلند مناسب میباشد و همچنین با داشتن شیار در دوطرف مناسب جهت حفاظت از شیشه میباشد.
کد: 0102
بسته بندی کالای شما باعث ایجاد شخصیت برای کالای شما خواهد شد. اگر بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید که کالای شما را از هر گزندی حفظ نماید.محصول شما در نظر خریدار نیز ارزشمندتر خواهد بود.درنتیجه حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری بابت خرید محصول شما نسبت به محصولات مشابه میباشد. یونولیت بسته بندی همیشه آماده ارسال میباشد.در ۹۹ درصد موارد به راحتی و بدون برنامه ریزی قبلی قابل تهیه است. پرکاربرد بودن آن باعث شده است که انبارش این کالا در دستور کار قرارگیرد. با توجه به اینکه قیمت تمام شده محصول از مهمترین دغدغه های تولیدکنندگان است طراحی این پلاستوفوم بسته بندی به نحوی انجام گرفته که قیمت آن به مینیمم کاهش یابد. استفاده از پلاستوفوم بسته بندی باعث سهولت در بسته بندی و سرعت در خط مونتاژ و حذف ایستگاه کاری خواهدشد. سهولت در بسته بندی و مونتاژ بسته بندی جزو اولویتهای ساخت فوم یونولیت بسته بندی توسط صبافوم میباشد.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست