1. خانه
  2. پلاستوفوم بسته بندی قالبی سفارشی
  3. پلاستوفوم یخدان 30 لیتری
یخدان فومی 30 لیتری

پلاستوفوم یخدان 30 لیتری

کافیست ابعاد یخدان یونولیت مورد نیاز و یا حجم محصول خود را بدانید از یک عدد تا میلیونها عدد به راحتی از طریق تلفن یا فاکس یا تلگرام قابل  سفارش…

کافیست ابعاد یخدان یونولیت مورد نیاز و یا حجم محصول خود را بدانید از یک عدد تا میلیونها عدد به راحتی از طریق تلفن یا فاکس یا تلگرام قابل  سفارش است.
پلاستوفوم یخدان 30 لیتری یا صندوق یونولیتی یا چوبی یا فلزی یا پلاستیکی برای نگه داشتن قطعات یخ، حتی مایعات و جامداتی است.موادی که نیاز دارند که در طی انتقال در درجه حرارت پایین منتقل شوند. یخدان شربتخانه صندوقی است که در سفر همراه بردارند و خوراک فاسد شدنی در آن باشد.که معمولاً برای سفرها هم استفاده می‌شود. امروزه یخدان مصارف زیادی در صنعت؛ مصارف خانگی، حمل دارو، حمل فراورده‌های شیلات مانند ماهی و میگو، حمل خون ، کشاورزی و غیره دارد.

کد: 30484

یخدان های 30 لیتری پلاستوفومی صبافوم با ابعاد  51*31*29 سانتیمتر تولید میشوند که کاربرد و کارایی خاص خود را دارند.

یخدان فومی 30 لیتری
یخدان فومی 30 لیتری
قیمت یخدان یونولیتی صبا کندو به نسبت کیفیت عالی آن بسیار مناسب میباشد.با توجه به اینکه یخدون یونولیت صبافوم طبق سفارش مشتری نیز تولید میشود. مشتریانی که از یخدان یونولیتی برای حمل محصولات فاسد شدنی مانند سبزیجات و یا ماهی و میگو استفاده میکنند.بیشتر قیمت مناسب یخدان یونولیتی برای آنها اهمیت دارد میتوان یخدان یونولیت با بهترین قیمت سفارش دهند.
انبارش محصولات همواره یکی از مسایل مهم در طراحی بسته بندی میباشد. با استفاده از یخدان پلاستوفوم به دلیل تحمل وزن توسط یونولیت یخدان این مشکل کاملا مرتفع شده است و انبارش تعداد بیشتری را در ارتفاع امکان پذیر ساخته است.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست