1. خانه
  2. پلاستوفوم بسته بندی سفارشی
  3. یونولیت بسته بندی انگشتی پراید

یونولیت بسته بندی انگشتی پراید

فوم یونولیت انگشتی پراید طراحی شده با داشتن ظاهری زیبا و مدرن به جهت سبک بودن یونولیت بهترین بسته بندی جهت محافظت از لوازم یدکی در بسته بندی میباشد که…

فوم یونولیت انگشتی پراید طراحی شده با داشتن ظاهری زیبا و مدرن به جهت سبک بودن یونولیت بهترین بسته بندی جهت محافظت از لوازم یدکی در بسته بندی میباشد که باعث میشود محصول محافظت شده با فوم بسته بندی صبافوم به سلامت به مقصد نهایی برسد.

فوم یونولیت انگشتی پراید طراحی شده با داشتن ظاهری زیبا و مدرن به جهت سبک بودن یونولیت بهترین بسته بندی جهت محافظت از لوازم یدکی در بسته بندی میباشد.باعث میشود محصول محافظت شده با فوم بسته بندی صبافوم به سلامت به مقصد نهایی برسد.

بسته بندی با استاندارد بین المللی با بسته بندی صبافوم تضمین شده خواهد بود

اولویت پلاستوفوم بسته بندی و اولین هدف از طراحی بسته بندی با یونولیت حفظ و سلامت کالای مورد نظر میباشد.فوم بسته بندی طراحی شده به صورت دو تکه بالا و پایین طرح گردیده است.ضربات ناشی از حمل و نقل به وسیله یونولیت انگشتی پراید کاملا محافظت میگردد. پس از حفاظت کامل از محصول هدف دوم از یونولیت بسته بندی این نوع محصولات طرح اقتصادی بسته بندی است.به گونه ای طراحی میگردد که هر قطعه به راحتی تولید شده و مواد پلاستوفوم کمتری استفاده شود. پلاستوفوم بسته بندی بدون جایگزین برای بسته بندی لوازم خانگی است تولید و طراحی این بسته بندی با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی ، حداکثر کارایی انجام گرفته است. سهولت در بسته بندی و مونتاژ بسته بندی جزو اولویتهای ساخت یونولیت بسته بندی توسط صبافوم میباشد.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست