1. خانه
  2. پلاستوفوم بسته بندی سفارشی
  3. یونولیت بسته بندی تفنگ اسباب بازی
یونولیت بسته بندی تفنگ اسباب بازی

یونولیت بسته بندی تفنگ اسباب بازی

فوم بسته بندی تفنگ اسباب بازی فوم یونولیت بسته بندی تفنگ اسباب‌بازی که در عکس نمایش داده شده است به جهت سبک بودن یونولیت بهترین بسته بندی جهت محافظت در بسته…

فوم بسته بندی تفنگ اسباب بازی

فوم یونولیت بسته بندی تفنگ اسباب‌بازی که در عکس نمایش داده شده است به جهت سبک بودن یونولیت بهترین بسته بندی جهت محافظت در بسته بندی میباشد که باعث میشود محصول محافظت شده با فوم بسته بندی صبافوم  به سلامت به مقصد برسد.

اولین هدف از طراحی بسته بندی با یونولیت حفظ و سلامت کالای مورد نظر میباشد.فوم بسته بندی طراحی شده محصول را در مقابل ضربات ناشی از حمل و نقل کاملا محافظت  میکند. پس از حفاظت کامل از محصول هدف دوم از یونولیت بسته بندی این نوع محصولات طرح اقتصادی  بسته بندی است.به گونه ای طراحی میگردد که هر قطعه به راحتی تولید شده و مواد  پلاستوفوم کمتری استفاده شود. پلاستوفوم بسته بندی تفنگ اسباب بازی بدون جایگزین برای بسته بندی اسباب بازی است. تولید و طراحی این بسته بندی با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی ، حداکثر کارایی انجام گرفته است. سهولت در بسته بندی و مونتاژ بسته بندی جزو اولویتهای ساخت  یونولیت بسته بندی توسط صبافوم میباشد.
یونولیت بسته بندی تفنگ

انبارش آسان و حمل و نقل کم هزینه

با استفاده از بسته بندی پلاستوفوم تفنگ اسباب بازی  به دلیل تحمل وزن توسط قطعات بسته بندی آمار برگشتی از خط و برگشتی در زمان حمل و نقل به لطف استفاده از یونولیت بسته بندی به شدت کاهش پیدا کرده است.  این مشکل کاملا مرتفع شده است و انبارش تعداد بیشتری را در ارتفاع امکان پذیر  ساخته است.

بسته بندی کالای شما باعث ایجاد شخصیت برای کالای شما خواهد شد. اگر بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید که کالای شما را از هر گزندی حفظ نماید محصول شما در نظر خریدار نیز ارزشمندتر خواهد بود .به همین دلیل مشتری حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری بابت خرید  محصول شما نسبت به محصولات مشابه میباشد.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست