1. خانه
  2. پلاستوفوم بسته بندی سفارشی
  3. یونولیت بسته بندی سرویس دوش
پلاستوفوم بسته بندی سرویس دوش

یونولیت بسته بندی سرویس دوش

بسته بندی سرویس دوش به سفارش مشتری ساخته شده است.  پلاستوفوم بسته بندی طرح شده  با حفظ کارایی حداقل هزینه را برای مشتری خواهد داشت. فضای جداگانه در نظر گرفته شده برای…
بسته بندی سرویس دوش به سفارش مشتری ساخته شده است.  پلاستوفوم بسته بندی طرح شده  با حفظ کارایی حداقل هزینه را برای مشتری خواهد داشت. فضای جداگانه در نظر گرفته شده برای هریک از قطعات سلامت کالا را  تا مقصد تضمین خواهد کرد.
با توجه به تحمل وزن محصول و شکل منظم هندسی بسته بندی هزینه ساخت کارتن کاهش خواهد یافت.
فوم بسته بندی سرویس دوش صبافوم بهترین گزینه برای بسته بندی شیرآلات و محافظت از آسیبهای ناشی از حمل.انبارش محصولات همواره یکی از مسایل مهم در طراحی بسته بندی میباشد.با استفاده از بسته بندی پلاستوفوم به دلیل تحمل وزن توسط قطعات بسته بندی این مشکل کاملا مرتفع شده است و انبارش تعداد بیشتری را در ارتفاع امکان پذیر ساخته است.

برای کالای خود شخصیت قائل شوید!

بسته بندی کالای شما باعث ایجاد شخصیت برای کالای شما خواهد شد. اگر بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید که کالای شما را از هر گزندی حفظ نماید محصول شما در نظر خریدار نیز ارزشمندتر خواهد بود و حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری بابت خرید محصول شما نسبت به محصولات مشابه میباشد.
طبق مطالعات انجام گرفته توسط موسسه تحقیقات صنعتی آمریکا به ازای هر ۱ دلار هزینه بیشتر برای بسته بندی فروش کالای لوازم خانگی به میزان ۵ درصد در موارد مشابه افزایش یافته است.

شاید از نظر شما بسته بندی هزینه اضافی باشد اما از نظر مشتری شما متر ارزش گذاری کالای شماست

با توجه به تحمل وزن محصول و شکل منظم هندسی بسته بندی هزینه ساخت کارتن کاهش خواهد یافت.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست