1. خانه
  2. پلاستوفوم بسته بندی سفارشی
  3. یونولیت بسته بندی شیر پیسوار
یونولیت بسته بندی شیر پیسوار

یونولیت بسته بندی شیر پیسوار

سهولت در حمل و نقل یونولیت بسته بندی شیر پیسوار به صورت پالت طراحی شده است.در این فوم بسته بندی تعداد 20 عدد شیر قرار میگیرد. شیرهای قرارگرفته در این…

سهولت در حمل و نقل

یونولیت بسته بندی شیر پیسوار به صورت پالت طراحی شده است.در این فوم بسته بندی تعداد 20 عدد شیر قرار میگیرد. شیرهای قرارگرفته در این پلاستوفوم بسته بندی بخوبی در مقابل ضربه و آسیب ناشی از سایش به یکدیگر محافظت میشوند.یونولیت بسته بندی موجود به راحتی قابل حمل است.

انبارش ساده

یونولیت بسته بندی شیر پیسوار به صورت پالتی بوده و به راحتی قابل انبارش است .هر بسته 20 تایی در داخل یک کارتن مادر بسته بندی شده و پلاستوفوم بسته بندی باعث شده است که انبارش این کالا به سادگی و در ارتفاع بیشتری انجام گیرد.

سادگی در مصرف!

یونولیت بسته بندی گوشه محافظ ایده آل برای بسته بندی و محافظت از آبکاری شیرآلات بهداشتی است.به راحتی قابل استفاده برای بسته بندی اجناس میباشد. قیمت یونولیت بسته بندی شیر پیسوار محافظ بسیار مناسب و اقتصادی است.

با توجه به اینکه اولویت پلاستوفوم بسته بندی و اولین هدف از طراحی بسته بندی با یونولیت حفظ و سلامت کالای مورد نظر میباشد.فوم بسته بندی طراحی شده به گونه ای طرح گردیده است تا از ضربات ناشی از حمل و نقل به وسیله فوم بسته بندی کاملا محافظت کند.
انبارش محصولات همواره یکی از مسایل مهم در طراحی بسته بندی میباشد که با استفاده از بسته بندی پلاستوفوم به دلیل تحمل وزن توسط قطعات بسته بندی این مشکل کاملا مرتفع شده است و انبارش تعداد بیشتری را در ارتفاع امکان پذیر ساخته است.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست