1. خانه
  2. پلاستوفوم بسته بندی سفارشی
  3. یونولیت بسته بندی لوازم خانگی – آبمیوه گیری
فوم بسته بندی آبمیوه گیری

یونولیت بسته بندی لوازم خانگی – آبمیوه گیری

فوم یونولیت بسته بندی لوازم‌خانگی نظیر آبمیوه گیری که در عکس روبرو نمایش داده شده است به جهت سبک بودن یونولیت بهترین بسته بندی جهت محافظت از لوازم خانگی در…

فوم یونولیت بسته بندی لوازم‌خانگی نظیر آبمیوه گیری که در عکس روبرو نمایش داده شده است به جهت سبک بودن یونولیت بهترین بسته بندی جهت محافظت از لوازم خانگی در بسته بندی  میباشد که باعث میشود محصول محافظت شده با فوم بسته بندی صبافوم  به سلامت به مقصد برسد.

فوم بسته بندی آبمیوه گیری
فوم بسته بندی آبمیوه گیری
با توجه به اینکه اولویت پلاستوفوم بسته بندی و اولین هدف از طراحی بسته بندی آبمیوه گیری با یونولیت حفظ و سلامت کالای مورد نظر میباشد.فوم بسته بندی طراحی شده به صورت دو تکه بالا و پایین طرح گردیده است.تا از ضربات ناشی از حمل و نقل به وسیله فوم بسته بندی کاملا محافظت کند. پس از حفاظت کامل از محصول هدف دوم از یونولیت بسته بندی این نوع محصولات طرح اقتصادی بسته بندی است.به گونه ای طراحی میگردد که هر قطعه به راحتی تولید شده و مواد پلاستوفوم کمتری استفاده شود. پلاستوفوم بسته بندی بدون جایگزین برای بسته بندی لوازم خانگی است.تولید و طراحی این بسته بندی با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی ، حداکثر کارایی انجام گرفته است. سهولت در بسته بندی و مونتاژ بسته بندی جزو اولویتهای ساخت  یونولیت بسته بندی توسط صبافوم میباشد.

بسته بندی با استاندارد بین المللی با بسته بندی صبافوم تضمین شده خواهد بود.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست