1. خانه
  2. پلاستوفوم بسته بندی سفارشی
  3. یونولیت بسته بندی میل بادامک
بسته بندی میل بادامک

یونولیت بسته بندی میل بادامک

یونولیت بسته بندی میل بادامک پراید و پژو (پلاستوفوم بسته بندی میل بادامک) یک بسته بندی در سطح صادراتی میباشد که جهت بسته بندی لوازم یدکی خودرو طراحی شده است

یونولیت بسته بندی میل بادامک پراید و پژو یک بسته بندی در سطح صادراتی میباشد.جهت بسته بندی لوازم یدکی خودرو طراحی شده است . قیمت این یونولیت بسته بندی به نسبت انتخابهای دیگر جهت بسته بندی با توجه به کیفیت و حفاظت کامل از محصول بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه خواهد بود. با توجه به اینکه با استفاده از این بسته بندی نیاز به استفاده از کارتن کمتر خواهد شد، کمک به حفظ طبیعت نیز انجام میگیرد.

کد: 0273

بسته بندی میل بادامک
بسته بندی میل بادامک
حمل و نقل مطمئن و بدون آسیب کالا با بسته بندی فوم صبافوم تضمین شده خواهد بود
فوم یونولیت بسته بندی میل بادامک با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی حداکثر محافظت را از کالا تامین کرده است. با توجه به محافظت اصلی توسط فوم در این بسته بندی ، کارتن در نظر گرفته شده برای بسته بندی این کالا حذف شده.
بسته بندی میل بادامک
بسته بندی میل بادامک
سهولت در بسته بندی و مونتاژ بسته بندی جزو اولویتهای ساخت فوم یونولیت بسته بندی توسط صبافوم میباشد.
بسته بندی کالای شما باعث ایجاد شخصیت برای کالای شما خواهد شد. اگر بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید که کالای شما را از هر گزندی حفظ نماید. محصول شما در نظر خریدار نیز ارزشمندتر خواهد بود.درنتیجه حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری بابت خرید محصول شما نسبت به محصولات مشابه میباشد.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست