1. خانه
  2. آخرین محصولات
  3. یونولیت بسته بندی پالت آبکاری

یونولیت بسته بندی پالت آبکاری

یونولیت بسته بندی جلوبندی سمند و پژو یونولیت بسته بندی پالت آبکاری به جهت حفاظت از قطعات فلزی و یا غیر فلزی که جهت آبکاری ارسال میشوند طراحی شده است در…
یونولیت بسته بندی پالت  آبکاری

یونولیت بسته بندی جلوبندی سمند و پژو

یونولیت بسته بندی پالت آبکاری به جهت حفاظت از قطعات فلزی و یا غیر فلزی که جهت آبکاری ارسال میشوند طراحی شده است در هر یونولیت بسته بندی  تولید شده ده عدد قطعه آبکاری شده جاگذاری شده است که به راحتی قابل برداشتن میباشد و در هنگام حمل آسیبی به آبکاری نخواهد خورد. استفاده از یونولیت بسته بندی پالت آبکاری  خسارات ناشی از خط و خش و آسیب به آبکاری با ارزش این قطعات را به صفر میرساند .

حذف خسارات ناشی از حمل و قیمت اقتصادی

 با توجه به  قیمت تولید یونولیت بسته بندی بسیار مناسب و ارزان و حذف خسارات ناشی از حمل صرفه اقتصادی خوبی نصیب استفاده کننده ار این یونولیت بسته بندی پالت خواهد شد.

 
 

بسته بندی کالای شما باعث ایجاد شخصیت برای کالای شما خواهد شد. اگر بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید که کالای شما را از هر گزندی حفظ نماید محصول شما در نظر خریدار نیز ارزشمندتر خواهد بود.مشتری نیز حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری بابت خرید محصول شما نسبت به محصولات مشابه میباشد.
طبق مطالعات انجام گرفته توسط موسسه تحقیقات صنعتی آمریکا به ازای هر ۱ دلار هزینه بیشتر برای بسته بندی.فروش کالای لوازم خانگی به میزان ۵ درصد در موارد مشابه افزایش یافته است.

شاید از نظر شما بسته بندی هزینه اضافی باشد اما از نظر مشتری شما متر ارزش گذاری کالای شماست.

با استفاده از بسته بندی پلاستوفوم به دلیل تحمل وزن توسط قطعات بسته بندی آمار برگشتی از خط و برگشتی .در زمان حمل و نقل به لطف استفاده از یونولیت بسته بندی به شدت کاهش پیدا کرده است. این مشکل کاملا مرتفع شده است و انبارش تعداد بیشتری را در ارتفاع امکان پذیر ساخته است.
تولید و طراحی این بسته بندی با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی ، حداکثر کارایی انجام گرفته است. سهولت در بسته بندی و مونتاژ بسته بندی جزو اولویتهای ساخت یونولیت بسته بندی توسط صبافوم میباشد.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست