1. خانه
  2. پلاستوفوم بسته بندی سفارشی
  3. یونولیت بسته بندی پکیج
پلاستوفوم بسته بندی پکیج

یونولیت بسته بندی پکیج

بسته بندی مطمئن و ارزش دادن به بسته بندی کالا یکی از مهمترین پایه های فروش است.   یونولیت ، پلاستوفوم  سهم عمده ای در محافظت از کالای شما خواهد داشت. یونولیت بسته…
یونولیت بسته بندی پکیج
بسته بندی مطمئن و ارزش دادن به بسته بندی کالا یکی از مهمترین پایه های فروش است.   یونولیت ، پلاستوفوم  سهم عمده ای در محافظت از کالای شما خواهد داشت. یونولیت بسته بندی پکیج  به جهت دارا بودن خواص منحصر بفرد جذب ضربه و شکل پذیری آسان بهترین گزینه برای بسته بندی این گروه از کالاها میباشد. با توجه به حساسیت این کالا ها در حمل نقل پلاستوفوم یا یونولیت برای حمل آن بسیار مناسب میباشد.
 
با توجه به قیمت بالای این محصولات، یونولیت  بسته بندی با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی ، حداکثر محافظت از کالا را تامین کرده است. سهولت در بسته بندی و مونتاژ بسته بندی جزو اولویتهای ساخت  یونولیت بسته بندی توسط صبافوم میباشد. 

سهولت در بسته بندی و مونتاژ بسته بندی جزو اولویتهای ساخت یونولیت بسته بندی پکیج توسط صبافوم میباشد.
با استفاده از بسته بندی پلاستوفوم به دلیل تحمل وزن توسط قطعات بسته بندی آمار برگشتی از خط و برگشتی .در زمان حمل و نقل به لطف استفاده از یونولیت بسته بندی به شدت کاهش پیدا کرده است. این مشکل کاملا مرتفع شده است و انبارش تعداد بیشتری را در ارتفاع امکان پذیر ساخته است.
تولید و طراحی این بسته بندی با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی ، حداکثر کارایی انجام گرفته است. سهولت در بسته بندی و مونتاژ بسته بندی جزو اولویتهای ساخت یونولیت بسته بندی توسط صبافوم میباشد.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست