1. خانه
  2. پلاستوفوم بسته بندی سفارشی
  3. احجام برشی اختصاصی
  4. یونولیت محافظ حبه قندی
یونولیت محافظ حبه قندی

یونولیت محافظ حبه قندی

یونولیت محافظ حبه قندی از محصولات شرکت صبافوم که برای بسته بندی محصولات شکننده و حساس مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول ( پلاستوفوم ) قطعات کوچک مکعبی شکل است…

یونولیت محافظ حبه قندی از محصولات شرکت صبافوم که برای بسته بندی محصولات شکننده و حساس مورد استفاده قرار میگیرد.

این محصول ( پلاستوفوم ) قطعات کوچک مکعبی شکل است با ابعاد 2 سانتی متر در هر وجه که به دلیل شباهت و سایز به عنوان یونولیت محافظ حبه قندی معرفی میشود.

این محصول به منظور کاهش احتمال صدمه و شکستن محصولات و قطعات حساس و شکننده در داخل کارتن این محصولات ریخته میشود . دور تا دور محصول را احاطه میکند.به علت ساختار یونولیتی و شکل این یونولیت ها تا حد امکان از ضربه پذیری محصولات جلوگیری میگردد.

یونولیت مکعبی 2 سانتی

از یونولیت ها به دلیل نسبت مقاومت مثبت به وزن می توان در ساخت اسلایدرها ، ماکت ها و حتی تخته های سوراخ دار نیز استفاده کرد. استحکام یونولیت ها در کنار خاصیت ضد ضربه آن ، استفاده از آن در صندلی های کودکان و کلاه های دوچرخه سواری نیز موثر می سازد. همچنین دارای خصوصیت مقاومت در برابر فشرده سازی است ، به این معنی که یونولیت ها برای انباشت کالاهای بسته بندی ایده آل است. از یونولیت ها همچنین در نهالکاری در باغداری در باغچه ها برای ترویج هوادهی خاک نیز استفاده می شود.

شما می توانید ابعاد مورد نیاز خود را جهت تولید سفارش دهید.

بسته بندی کالای شما باعث ایجاد شخصیت برای کالای شما خواهد شد. اگر بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید که کالای شما را از هر گزندی حفظ نماید محصول شما در نظر خریدار نیز ارزشمندتر خواهد بود.درنتیجه حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری بابت خرید محصول شما نسبت به محصولات مشابه میباشد.

  1. قابلیت تولید در ابعاد سفارشی
  2. محافظ
  3. پلاستوفوم

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست