1. خانه
  2. پلاستوفوم بسته بندی سفارشی
  3. یونولیت خودروی ۲۰۶
یونولیت خودروی ۲۰۶

یونولیت خودروی ۲۰۶

یونولیت خودروی ۲۰۶ طراحی شده به عنوان یونولیت بسته بندی و یا پلاستوفوم بسته بندی مورد استفاده قرار نمیگیرد. این یونولیت یا پلاستوفوم فشرده از نظر دقت ابعادی و کیفیت…

یونولیت خودروی ۲۰۶ طراحی شده به عنوان یونولیت بسته بندی و یا پلاستوفوم بسته بندی مورد استفاده قرار نمیگیرد. این یونولیت یا پلاستوفوم فشرده از نظر دقت ابعادی و کیفیت باید بسیار دقیق تر باشد.یونولیت خودروی ۲۰۶ حاضر به عنوان قطعه در صنایع خودرو سازی کاربرد دارد و به همین جهت این یونولیت فشرده بسیار دقیق است.به دلیل مونتاژ شدن بر روی قطعه دیگر این یونولیت از دقت ابعادی بالایی برخوردار است.

تضمین کیفیت و دقت تولید در محصولات صبافوم
طراحی یونولیت به عنوان قطعه مونتاژی

سهولت در بسته بندی و مونتاژ بسته بندی جزو اولویتهای ساخت فوم یونولیت بسته بندی توسط صبافوم میباشد.با توجه به تولید انبوه این محصول و تیراژ بسیار بالا قیمت تولید یونولیت بسته بندی بسیار مناسب و ارزان خواهد بود.
با توجه به اینکه یونولیت قطعه خودرویی در محل استفاده به عنوان یونولیت بسته بندی مورد استفاده قرار نمیگیرد.کنترلهای دقیقی در هنگام تحویلگیری بر روی آن انجام میپزیرد. معمولا این کنترل ها بر روی یونولیت بسته بندی اعمال نمیشود و کنترلهای ساده تری انجام میشود. در این پروسه صد درصد قطعات مورد بازبینی و کنترل قرار میگیرند و سپس برای مشتری ارسال میشوند.

کنترل کیفیت و تضمین کیفیت تولید یونولیت

با توجه به تولید انبوه این محصول و تیراژ بسیار بالا قیمت تولید یونولیت بسته بندی بسیار مناسب و ارزان خواهد بود و در رقابت با انواع دیگر بسته بندی نظیر کارتن و پلاستیک هم محافظت بیشتری دارد و هم قیمت مناسب تری خواهد داشت.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست