1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. یونولیت گوشه 14/5*14/5
یونولیت گوشه بسته بندی پلاستوفوم

یونولیت گوشه 14/5*14/5

پلاستوفوم گوشه با سایز کفی 14.5 سانتیمتر * 14.5سانتیمتر به ضخامت 1.5 سانتیمتر و ارتفاع دیواره ها 12.5 سانتیمتراین محصول ایده آل برای بسته بندی سریع و آسان و حفظ…

پلاستوفوم گوشه با سایز کفی 14.5 سانتیمتر * 14.5سانتیمتر به ضخامت 1.5 سانتیمتر و ارتفاع دیواره ها 12.5 سانتیمتراین محصول ایده آل برای بسته بندی سریع و آسان و حفظ گوشه های آسیب پذیر کالاهایی که دارای گوشه های تیز هستند میباشد.

با استفاده از گوشه های عمومی صبا فوم بسته بندی ایده آل و اقتصادی همیشه در دسترس شماست.

کد: 736

بسته بندی کالاهای سنگین  پرکاربردترین مصرف این گوشه میباشد

یونولیت گوشه بسته بندی پلاستوفوم
برای کالای خود شخصیت قائل شوید!
بسته بندی کالای شما باعث ایجاد شخصیت برای کالای شما خواهد شد.با استفاده از این پلاستوفوم گوشه، بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید که کالای شما را از هر گزندی حفظ نماید محصول شما در نظر خریدار نیز ارزشمندتر خواهد بود.مشتری نیز حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری بابت خرید محصول شما نسبت به محصولات مشابه میباشد.
طبق مطالعات انجام گرفته توسط موسسه تحقیقات صنعتی آمریکا به ازای هر ۱ دلار هزینه بیشتر برای بسته بندی.فروش کالای لوازم خانگی به میزان ۵ درصد در موارد مشابه افزایش یافته است.
پلاستوفوم بسته بندی همیشه آماده ارسال میباشد.در ۹۹ درصد موارد به راحتی و بدون برنامه ریزی قبلی قابل تهیه است. پرکاربرد بودن آن باعث شده است که انبارش این کالا در دستور کار قرارگیرد.

شاید از نظر شما بسته بندی هزینه اضافی باشد اما از نظر مشتری شما متر ارزش گذاری کالای شماست.

شاید شما دیدن این صفحات را نیز دوست داشته باشید…

فهرست